• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

Gıda Endüstrisi İçin Dolgulu Sirkülasyon Akışkan Yatak Tozu Granülatör Makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı YIBU
Sertifika ISO9001 , ISO14001, SGS . CE , UL Certificate
Model numarası FG
Min sipariş miktarı 1 Set
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Ahşap durumda
Teslim süresi 45-60 GÜN
Yetenek temini Yılda 28 set
Ürün ayrıntıları
Malzeme Sus304 veya SUS316l İçin kullanılabilir Gıda endüstrisi
uzmanlaşmak ana makine malzemesi
Vurgulamak

akışkan yataklı granülatör

,

kuru granülasyon makinesi

,

gıda endüstrisi Akışkan yataklı granülatör

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
önsöz

Akışkan kurutucu akışkan yatak olarak da adlandırılır. 30 yılı aşkın bir süredir işletme ve iyileştirme yoluyla, ilaç, kimya, gıda, kazanç ve benzeri sektörlerde etkin rol oynamaktadır. Hava filtresi, akışkan yatak, siklon ayırıcı, toz toplayıcısı, yüksek hızlı santrifüj fan, kontrol kabini ve benzerlerinden oluşur. Maddi maddenin hammaddenin farkından dolayı, toz giderici, pratik ihtiyaçlara göre donatılmalıdır. Siklon ayırıcıyı ve toz toplayıcıyı hem ya da bunlardan birini seçebilir. Genel olarak, siklon ayırıcı, eğer hammadde daha büyükse seçilebilir ve ham madde hafif ise toz toplayıcısı seçilebilir. Ayrıca seçiminiz için pnömatik besleme aygıtı bulunmaktadır. Bu makine için sürekli ve kesintili tipte iki tür operasyon vardır.

Temiz ve sıcak hava vana plakasının dağıtıcısı vasıtasıyla akışkan yatak içine girer. Islak malzeme besleyiciden sıvı halde sıcak hava ile beslenir. Sıcak hava ile ham maddeler arasındaki geniş temastan dolayı kurutma süresi kısadır. Sürekli tip kullanırsanız, malzeme yatağın önünden içeri girer, yatağın içinde birkaç dakika akışkanlaşır ve yatağın bir tarafında yüzer. Makine negatif basınçta çalışır.

Kurutma kapasitesi, erik kristalinin birincil nemi% 20, nihai nem oranı% 5 ve hava giriş sıcaklığı 130 ° C'dir. Diğer hammaddelerin kurutma kapasitesi, pratik kurutma koşullarına dayanır. Model seçerken lütfen unutmayın: Model A, siklon ayırıcı ve Model B iç torba toz toplayıcı ve Model C, siklon ayırıcı ve torba toz toplayıcısı ile eşleştirilmelidir.

Özellik:

Yatay Akışkan Yataklı Kurutucunun yapısı ölü köşelerden kaçınmak için yuvarlaktır. Haznenin içinde, ham maddenin yığılmasını ve akan kanal oluşturmasını önlemek için bir karıştırma tertibatı bulunur. Granül, dönme yöntemi ile boşaltılır. Çok kullanışlı ve doludur. Boşalan sistem istek olarak tasarlanabilir.

Negatif basınç ve sızdırmazlık koşullarında çalıştırılır. Hava süzülür. Bu nedenle, kullanımı kolaydır ve temizlik için uygundur. GMP'nin gerekliliklerine uygun ideal bir ekipmantır.

Kuruma hızı hızlıdır ve sıcaklık eşittir. Kuruma süresi normalde 20-30 dakikadır.

Elektronik sistemler ve bunların güvenliği, 21 CFR Bölüm 11 ve GMP Ek 11'de belirtilen gerekliliklere uygun olmalıdır: Veriler uygun zaman aralıklarında toplanmalı ve yazdırılacak / okunabilecek sabit bir biçimde sistemde saklanmalıdır;