• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

İlaç Yüksek Verimlilik İçin Akışkan Yataklı Kurutma Makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı YIBU
Sertifika CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model numarası FG
Min sipariş miktarı 1 Set
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri woodencase
Teslim süresi 10 HAFTA
Ödeme koşulları L/C, T/T
Yetenek temini ayda 20 setleri
Ürün ayrıntıları
Metal Malzeme SUS316/SUS304/ KARBON ÇELİK, VB Isıtma kaynağı Buhar / elektrik / doğal gaz vb.
belge FAT/ IQ / OQ / PQ Kapasite özelleştirilmiş
Güç kaynağı özelleştirilmiş
Vurgulamak

ıslak granülatör makinesi

,

kuru granülasyon makinesi

,

İlaç Akışkan Yataklı Kurutucu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

FG Dik İlaçlı Sıvı Yataklı Kurutma Makinesi ( Akışkan Yataklı Kurutma Makinesi ) ( Akışkan Yataklı Kurutucu ) (FBD Duşlu Kurutucu)

FG-B akışkan yataklı kurutucu ve FBG 2 bar şok direnci akışkan yataklı kurutucu, ilaç, gıda, yem, kimya endüstrisinde toz ve partikül kurutulması için popülerdir. Akışkanlaştırılmış bir yatak, onları hareket ettirmeye yetecek kadar yüksek bir oranda parçacıklardan yukarı doğru geçen bir hava akışı ile katı parçacıkların bir yataktandır. Hava parçacık yatağından geçerken parçacıklar kaynar su gibi davranır. Aktif hareket, geliştirilmiş karıştırma potansiyeli yaratır ve izotermal bir özellik kazandırır. Kabarcıklı bir akışkan yatakta, akışkanlaştırılmış parçacıkların kütlesi içinde herhangi bir sıcaklık gradyanı yoktur. Havanın sıcaklığı ve hacmi hassas bir şekilde ayarlanabildiğinden, işlem hızlı ısı transferine ulaşarak ürün üzerinde çok verimli, aynı zamanda yumuşak hale getirir.

önsöz

Akışkan yataklı kurutma, toz işleme endüstrisinde kullanılabilir. Farmasötik endüstrisinde bu yenilikçi yöntem, çok önce kuruyan zaman alan tepsinin yerini almıştır: Akışkan yataklı kurutma ile kurutma işlemi kurutma fırınındaki kuruma süresini yaklaşık yirmi kat azaltır. Ek olarak, akışkan yataklı kurutma, tepsilerdeki pürüzlü kuruma kıyasla kontrollü ve tek biçimli kurutma koşulları sağlar.

İşlem varyantları püskürtme granülasyonu, püskürterek topaklaştırma veya püskürtme kaplaması için, sadece nemin belirlenmiş artık değere ulaşıncaya kadar buharlaşması gerektiğini değil aynı zamanda bu püskürtme işlemi süresince gerçekleştiğini de belirtmek gerekir. Yüksek giriş havası sıcaklıkları, yetersiz sıvı köprüler, kararsız granül yapılar veya homojen görünümlü filmler oluşturabilir.

Ortamın hızlı ısı iletimi sağlamak için akışkan yatak.

Özellik:

Ölü köşeyi engellemek için akışkanlaştırma yatağının yapısı yuvarlaktır. Haznenin içinde, ham maddenin yığılmasını ve akan kanal oluşturmasını önlemek için bir karıştırma tertibatı bulunur. Granül, dönme yöntemi ile boşaltılır. Çok kullanışlı ve doludur. Boşalan sistem istek olarak tasarlanabilir.

Negatif basınç ve sızdırmazlık koşullarında çalıştırılır. Hava süzülür. Bu nedenle, kullanımı kolaydır ve temizlik için uygundur. GMP'nin gerekliliklerine uygun ideal bir ekipmantır.

İşlem varyantları püskürtme granülasyonu, püskürtme topağı veya püskürtme kaplaması için yalnızca nemin belirtilen bir artık değere ulaşıncaya kadar buharlaştırılması gerektiğini değil aynı zamanda bu püskürtme işlemi süresince gerçekleştiğini de belirtmek gerekir. Yüksek giriş havası sıcaklıkları, yetersiz sıvı köprüler, kararsız granül yapılar veya homojen görünümlü filmler oluşturabilir.

Ortamın hızlı ısı iletimi sağlamak için akışkan yatak.

spec nem olmak için nem
buharlaştırılmıştır (kg / saat)
güç kw işgal alanı m 2 ısı verimi (%)
FG0.25 113 11 3.5x2.5 > 60
FG0.5 225 18.5 7x5 > 60
FG0.9 450 30 7x6.5 > 60
FG1.5 675 50 8x7 > 60
FG2.0 900 75 11x7 > 60
FG2.5 1125 90 12x8 > 60
FG3.0 1150 110 14x10 > 60
FG3.5 1491 110 14x10 > 60