• Kim
  Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
 • Johnny Cisneros
  One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal Spray Drying Equipment for foodstuff

Place of Origin CHINA
Marka adı YIBU
Sertifika CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number LPG
Minimum Order Quantity 1 set
Fiyat USD 12500-158000 SET
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 10 WEEKS
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 20 SETS PER MONTH
Ürün ayrıntıları
Metal Malzeme SUS316/SUS304/ KARBON ÇELİK, VB Isıtma kaynağı Buhar / elektrik / doğal gaz / dizel / vb
Kapasite Saatte 10-10000kg Su buharlaşması Saatte 5-5000kg
Sıcaklık 120-600'C parçacık saat başı
Vurgulamak

spray drying plant

,

kurutma donanımları sprey

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Beyaz karbon siyahı SUS304 SU316 LPG Serisi Yüksek hızlı Santrifüj Efedra sinica özü gıda maddeleri için Sprey Kurutma Ekipmanları

LPG.pdf

 

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 0

önsöz

Sprey kurutma, sıvı teknoloji şekillendirmede ve kurutma endüstrisinde en yaygın olarak kullanılan teknolojidir.Kurutma teknolojisi, çözelti, emülsiyon, süspansiyon ve pompalanabilir macun halleri gibi sıvı malzemelerden katı toz veya parçacık ürünleri üretmek için en uygundur.Bu nedenle, nihai ürünlerin partikül boyutu ve dağılımı, kalan su içeriği, hacim yoğunluğu ve partikül şekli kesin standardı karşılaması gerektiğinde, püskürtmeli kurutma en çok istenen teknolojilerden biridir.

Filtrelendikten ve ısıtıldıktan sonra hava, kurutucunun üstündeki hava dağıtıcısına girer.Sıcak hava, spiral şeklinde kurutma odasına homojen bir şekilde girer.Kulenin tepesindeki yüksek hızlı santrifüj püskürtücüden geçen malzeme sıvısı dönecek ve son derece ince sis sıvı boncuklarına püskürtülecektir.Isı havası ile çok kısa temas süresi sayesinde, malzemeler nihai ürünlere kurutulabilir.Nihai ürünler, kurutma kulesinin altından ve siklonlardan sürekli olarak boşaltılacaktır.Atık gaz üfleyiciden tahliye edilecektir.

 

Özellik :

Malzeme sıvısı atomize edildiğinde kuruma hızı yüksektir, malzemenin yüzey alanı büyük ölçüde artacaktır.Sıcak hava akışında suyun %95-98'i bir anda buharlaşabilir.Kurutma işlemini tamamlama süresi sadece birkaç saniyedir.Bu özellikle ısıya duyarlı malzemelerin kurutulması için uygundur.Nihai ürünleri iyi bir tekdüzeliğe, akış kabiliyetine ve çözünürlüğe sahiptir.Ve nihai ürünler saflık açısından yüksek ve kalitelidir.Üretim prosedürleri basittir ve çalıştırma ve kontrol kolaydır.%40-60 nem içeriğine sahip sıvı (özel malzemeler için içerik %90'a kadar çıkabilir.) bir defada toz veya partikül ürünlere kurutulabilir.Kurutma işleminden sonra, üretimdeki işlem prosedürlerini azaltmak ve ürün saflığını arttırmak için parçalama ve ayırma işlemine gerek yoktur.Ürün partikül çapları, gevşekliği ve su içerikleri, çalışma koşulları belirli bir aralıkta değiştirilerek ayarlanabilmektedir.

Kulenin tepesindeki santrifüj püskürtücü, malzeme sıvısı dönecek ve son derece ince sis sıvı boncuklarına püskürtülecektir.Isı havası ile çok kısa temas süresi sayesinde, malzemeler nihai ürünlere kurutulabilir.Nihai ürünler, kurutma kulesinin altından ve siklonlardan sürekli olarak boşaltılacaktır.Atık gaz üfleyiciden tahliye edilecektir.

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 1

 1. YIBU geleneksel Püskürtmeli Kurutucu, sıvıyı yüksek verimli bir şekilde toza dönüştürür.Performansıyla ün kazandığı süt ürünleri, gıda ve kimya endüstrileri gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.Dünya çapında kurulu 2.500'den fazla sprey kurutucu ile YIBU Dryer, deneyim ve en son teknolojiyi müşterileri için katma değerli çözümlerle birleştiriyor.
 2. Belirli bir endüstrinin standartlarına ve gereksinimlerine uygun olarak kurutulacak özel ürün için tasarlanan geleneksel Püskürtmeli Kurutucu, 20-300 my arasında parçacık boyutlarına sahip ince bir toz üretir.Öncelikle kimya endüstrisinde uygulanır, ancak gıda ve süt ürünleri üretiminde de değerli olduğu kanıtlanmıştır.
 3. Konsantrenin atomizasyonu, bir Döner Atomizer veya yüksek basınçlı nozullar aracılığıyla gerçekleşir.Kurutma havası, hava dağıtıcıdan yüksek bir hızla girer ve atomize konsantre ile optimum karışmayı sağlar.Buharlaşma anlıktır, damlacıklar kurutma odasından geçerken gerçekleşir.
 4. Nem içeriği, parçacık yapısı, parçacık boyutu dağılımı, çözünürlük ve ıslanabilirlik ile doğal aroma ve tatların tutulmasının tam kontrolü.
 5. Rakipsiz performans/maliyet oranı Enerji verimli bileşenler, sürekli ve hızlı kurutma, kullanım kolaylığı ve proses otomasyonu, verim ve maliyetler üzerinde tam kontrol sağlar.SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 2

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 3

Şirket Bilgisi

Changzhou YIBU kurutma ekipmanları CO., Ltd, Çin'in ünlü ticari markası ile ödüllendirildi.Şirketimiz, Çin'de Çin'in ünlü ticari markası haline gelen ilk kurutma şirketi oldu.

Şimdiye kadar YIBU, 25 yaşında olan 250'den fazla kişiye sahiptir. Kurucu Bay Zha Guocai, otuz yılı aşkın bir süredir kurutma ekipmanı araştırma, üretim, üretim ve işine adamıştır, Çin Kurutma Ekipmanları Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir. Uzun süredir dernek. Şirket, bilim ve teknoloji yenilemesine çok önem veriyor.İlk veya daha sonra, Şanghay, Wuhan, Chongqing ve benzeri enstitülerle işbirliği yaptı ve Shenyang Chenmical Enstitüsü, Kimya Endüstrisi Bakanlığı, Qinghua Üniversitesi, Şanghay Ulaştırma Üniversitesi, Dalian Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği yaptı.Bu nedenle şirket her yıl piyasaya 3-5 yeni çeşit sunabilmektedir.1998 yılında, devletle ilgili departmanların onayı ile şirket, yeni süreç araştırabilen ve yeni teknoloji geliştirebilen ve ilaç, kimya ve gıda endüstrileri için yeni ürünler sağlayabilen Çin Kurutma ve Granülasyon Araştırma Merkezi'ni kurdu.Müşterilerimiz için denemeler yapmak için laboratuvarımızda birçok test makinemiz var.

ABD, Hindistan, Rusya, Danimarka, Hollanda, Peru, Avustralya, Yeni Zelanda, Gana, Kıbrıs, Yunanistan, İran, Endonezya, Filipinler, Kore, Japonya, Tayvan, Hongkong ve benzeri ülkelere toplam 50'ye yakın ülkeye ekipman sattık ve gezegenin etrafındaki bölgeler;
SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 4

Üretim süreci

Tasarım → Hammadde denetimi →lazer kesme makinesi → Kaynak → Muayene → Parlatma → Muayene → Montaj → muayene → Paket → Teslimat

Tasarımdan montaja ve ardından üniteyi sevk etmeye kadar, her bir ünitenin mükemmel bir şekilde teslim edilebilmesi için çalışanlarımızdan kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol etmelerini istiyoruz.

 

2.png 3.png

 

(Parlatma)

4.png 2.jpg

 

(Deteching Enstrümanı)

.jpg BRUKER.jpg

 

Bizim avantajlarımız
1. Sizin için üstün kaliteli makine oluşturmak için yüksek kaliteli ithal alet ve işleme makineleri markaları kullanıyoruz;YIBU, satış sonrası hizmet konusunda kendinizi özgür hissetmenizi sağlar.
2. Yedek parçaları ömür boyu yedek parça maliyeti ile birlikte sağlıyoruz.

3. Makineyi müşteri isteğine göre yapabiliriz.

4. Makine için malzeme için, SUS304,316L, karbon çeliği ve diğerleri gibi seçim için birkaç çeşit hammaddeye sahibiz.

5. Makinenin ısıtma kaynağı için, müşteri sahasındaki mevcut tesise göre, buhar, elektrik, gaz ocağı vb.

6.Profesör Arun'u davet ettik ve işaret ettik.Uluslararası Kurutma Konferansı'nın ömür boyu başkanı ve YIBU makinesini dünya avantajı teknolojisi ile tutmak için teknik danışmanımız olarak Çin hükümetinin “Dostluk Ödülü” nü kazanan Mujumdar;

1.jpg

 

7. Ar-Ge ekibimiz var ve müşterinin ürün sürecini tasarlamasına yardımcı olabiliriz.

8. Motor için ABB, Siemens vb. Gibi daha fazla seçeneğimiz var.

9. Brülör için Usgas, Rellio veya diğer uluslararası marka seçeneklerimiz var.

11. Şaft için SKF, Japonya NSK rulmanlarını seçebiliriz.

12.Makinemiz patlamaya dayanıklı, tozsuz, susuz, sızdırmaz sirkülasyonlu olarak tasarlayabiliriz.

13. Garanti/garanti :1 yıl başarılı kurulum ve devreye alma gününden itibaren hesaplanır.

14.Paket: ahşap ambalaj.Özel fümigasyon içermeyen ahşap malzeme.Veya müşteri ihtiyacına göre.

15.Ürün özel özellikleri: A. Toz geçirmez, ısıya dayanıklı, yağa dayanıklı, patlamaya dayanıklı;

B.Yeşil, Çevre performansı;

 

Paketleme ve Nakliye

Ambalaj Boyutu: makineye bağlı olarak

Konteyner Yükü: 20OT ,20GP, 40OT,40GP ve 40FR

Dış Ambalaj: plastik film veya tahta sandık

IMG_7872.JPG

 

Müşteri sahasındaki ekipmana göz atın

IMG_2247.JPG psb.jpg

 

Müşteri sitesine yapılan ziyareti iptal edin

Müşteriye satılan makinenin müşteri sitesinde iyi çalışıp çalışmadığını öğrenmek için her yıl müşteri sitesini ziyaret edeceğiz.

hizmetlerimiz

hizmet öncesi
Yatırımlarından zengin ve cömert getiriler elde etmelerini sağlamak için iyi bir danışman ve müşteri yardımcısı olarak hareket edin.

1. Ürünü müşteriye ayrıntılı olarak tanıtın, müşterinin sorduğu soruyu dikkatlice cevaplayın;

2.Farklı sektörlerdeki kullanıcıların ihtiyaçlarına ve özel gereksinimlerine göre seçim planları yapmak;

Satış hizmeti

1. Teslimattan önce ürünü yüksek kalitede ve ön devreye alma ile sağlayın;

2. Zamanında teslimat;

3. Müşterinin gereksinimleri olarak tam bir belge seti sağlayın.

Satış sonrası servis

Müşterilerin endişelerini en aza indirmek için saygılı hizmetler sunun.

1. Müşterilerin ilk inşaat planına hazırlanmalarına yardımcı olun;

2. Ekipmanı kurun ve hata ayıklayın;

3. İlk hat operatörlerini eğitin;

4. Ekipmanı inceleyin; 5. Sorunları hızla gidermek için inisiyatif alın;

6. Teknik destek sağlayın;

7. Uzun vadeli ve dostane ilişkiler kurun.

Hizmet taahhüdü

1. Makinenin iyi çalıştığından emin olmak için müşterilere bir yıllık garanti verin;

2. Biz her zaman belirli bir yedek parça envanter seviyesini tutarız, bu da değiştirmelerin size zamanında gönderilebileceği anlamına gelir;

3. Her müşteriye tercihli bir teklif gönderin.

 

SSS

1. Bir üretici, ticaret şirketi veya üçüncü bir taraf mısınız?

Biz üreticiyiz ve 1970 yılında üretime başladık ve 1995'ten beri özel şirket hakkına sahibiz.

 

2. Fabrikanız nerede bulunuyor?

Firmamız Changzhou şehri, Jiansu eyaleti, Çin'de bulunmaktadır.Şanghay ve Nanjing'in ortasında.

 

3. Fabrikanıza nasıl gidebilirim?

Doğrudan shanghai pudong veya hong qiao uluslararası havaalanına uçabilir ve ardından yüksek hızlı tren veya otobüsü Changzhou istasyonuna götürebilir ve ardından sizi şirketimiz için changzhou istasyonundan alabiliriz.Firmamız changzhou istasyonundan yaklaşık 30 ~ 40 km uzaklıktadır.

Şimdi Çin'deyseniz, benniu havaalanına uçabilir veya doğrudan şehrimize tren veya otobüse binebilirsiniz.

Şirketimizi herhangi bir zamanda ziyaret etmenizi içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz

 

4. Mini siparişiniz nedir?

Mini siparişimiz tek settir.

 

5. YIBU sertifikası var mı?

Evet, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSHS18001:2004 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, ISO10012:2003 Muayene ölçüm ve Test sistemi Belgesi, CE, CE;SGS; TÜV;GOST;UL;GMP ayrıca 60 maddelik patentimiz var, CE;SGS;TÜV;GOST;UL;GMP

 

6. Elektronik sistemlerin herhangi bir standardı var mı?

EVET Elektronik sistemler ve güvenlikleri, 21 CFR Bölüm 11 ve GMP Ek 11'de belirtilen gereksinimlere uygun olmalıdır;Veriler uygun zaman aralıklarında toplanmalı ve sistemde çıktısı alınabilen/okunabilen sabit bir formatta saklanmalıdır;

Kullanıcının kişisel kodu ve şifresi girilerek tüm giriş ve çıkış değerlerine erişim sağlanmalıdır.Sistem üç seviyeli erişim (Yönetici-Süpervizör-Operatör) sağlamalıdır.Her seviye için erişim haklarının ayrıntılı bir açıklaması, ekipman fonksiyonel spesifikasyonuna (FS) dahil edilmelidir;