• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

Domates Tohumu Sus304 GMP 480kg / H Kurutma Fırın Makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı YIBU
Sertifika CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model numarası JCT
Min sipariş miktarı 1 Takım
Fiyat USD 5500-65800 SET
Ambalaj bilgileri ahşap kasa
Teslim süresi 6 HAFTA
Ödeme koşulları L / C, T / T
Yetenek temini Ayda 20 set
Ürün ayrıntıları
Malzeme SUS316 / SUS304; Isıtma Kaynağı Buhar / elektrik /
güç Özelleştirilmiş Su buharlaşması 10-480kg / saat
Sıcaklık 100-500 ℃ belge FAT / IQ / OQ / PQ
kullanım İlaç ve kullanılan gıda Uygulama İlaç İşleme, Kimyasal İşleme
Vurgulamak

sus304 kurutucu fırın makinesi

,

480kg / saat kurutucu fırın makinesi

,

GMP kurutucu fırın makinesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

JCT -P İlaç Özel Kurutma Fırını Makinesi (Sıcak hava kurutma fırını) (İlaç fırını) (Sıcak hava sirkülasyonlu fırın, Sıcak hava sirkülasyonlu kurutma makinesi)

1) Kapsam Kullanın:

 

bizim Drying machinemeyve ve sebzeler için özel olarak tasarlanmıştır.Güneş ışığı yerine sıcak hava kullanır ve vites değiştirme fanı, sıcak havanın fırında eşit şekilde dönmesini sağlar.Böylece meyve ve sebze kurutulabilir.Bu şekilde Kurutma makinesi Kurutulmuş sebze ve meyveleri hava şartları olmadan üretebiliyoruz.Dahası, zaman maliyeti büyük ölçüde kısalır.

 

2) Ürün Özellikleri:

 

1. en sıcak hava fırının içinde daire içine alınır, yüksek ısı verimliliği, enerji tasarrufu.
2. Cebri havalandırma ve ayarlanabilir hava dağıtım plakaları ile donatılmıştır.

3. Buhar, sıcak su, elektrik, uzak kızılötesi vb. Gibi geniş bir ısı kaynağı seçimi.

4. Düşük makine gürültüsü, dengeli çalışma süreci, otomatik sıcaklık kontrol sistemi, kolay kurulum ve bakım.
5. İç duvar paslanmaz çelik, dış duvar karbon çeliktir (güzel kapak boyama ile).

6.Geniş uygulama.Yiyecek, sebze, meyve, balık, karides, deniz hıyarı vb.

Domates Tohumu Sus304 GMP 480kg / H Kurutma Fırın Makinesi 0

Önsöz

 

Geleneksel hazneli kurutucuda hava buharı sadece hammadde yüzeyinden geçer.Dezavantajı, hammadde katsayısının sadece geleneksel seviye oda kurutucudaki olmasıdır.Dezavantajı ise ısı transfer katsayısının düşük olması, kuruma süresinin uzun olması ve yapısında kusurların olması, GMP gerekliliklerine uygun olamamasıdır.Eksikliğin üstesinden gelmek için, yabancı ileri teknolojiyi absorbe etme temelinde penetran hava akımı hazneli kurutucuyu tasarladık ve geliştirdik.Çalışma prensibi aşağıdaki şemada gösterilmiştir.

 

Domates Tohumu Sus304 GMP 480kg / H Kurutma Fırın Makinesi 1

 

Prensip

Geleneksel yatay akışlı fırın kurutucusunda, hava akışı sadece malzemenin yüzeyinde akar ve düşük ısı transfer katsayısı, düşük ısı verimliliği ve uzun malzeme kuruma süresi dezavantajlarına sahiptir, bu nedenle GMP ilaç üretimini karşılayamazlar. standart.Dezavantajların üstesinden gelmek için firmamız, ileri teknolojiyi evde ve gemide absorbe ederek Özel Kurutma Fırını geliştirmektedir.
Makine, bir miktar temiz havayı düşük verimlilik, orta verimlilik ve yüksek verimlilikle filtrelemek için fan kullanır ve bu, arıtmanın lakh seviyesine ulaşmasını sağlar, daha sonra hava buhar ısı eşanjöründen geçer, böylece hava sıcaklığı belirli bir seviyeye yükselir. seviyesinde, ısıtılmış havanın filtrelenmesi ile arındırıldıktan sonra sol taraftaki şönt plakadan her kademeye akarak ısınan rüzgarın eşit olarak kurutulacak malzemeden geçmesini sağlar.Nemli hava, pişirme plakasının altındaki eğimli kanalın altından santrifüj fan ile dışarı pompalanır, daha sonra nemli havanın bir kısmı fırından dışarı atılır ve diğer kısım kurutma amacına ulaşmak için hala sirkülasyona ve ısıtmaya devam eder.

Domates Tohumu Sus304 GMP 480kg / H Kurutma Fırın Makinesi 2

Özellik

Isıtılmış havanın her sirkülasyonu orta ve yüksek verimli filtrelerden geçerek, hava ile karışan malzemenin sirkülasyon ilerlemesinde modifikasyonunu engeller, ilaç kirliliğinin önüne geçer ve ilaç üretim standardına iyi uyum sağlar.
Özel Kurutma Fırını, yatay tipe göre daha büyük kurutma kabiliyetine sahiptir;malzeme kalınlığı yatay tipin 3 katından fazladır.
Özel Kurutma Fırını daha geniş alana ve daha yüksek verime sahip olup, kurutma kabiliyeti yatay tipe göre birkaç kat daha yüksektir, ayrıca maliyeti daha düşüktür.
Makine, her boyuttaki granül ve blok malzemenin kurutulmasında kullanılabilir.
Makinenin temizlenmesi, demonte edilmesi kolay portatif ve kolay temizlenebilir olması yanında düşük arıza oranı ile çalışmaktadır.
Hava girişinde ve çıkışında, malzemenin kirlenmemesi ve kalitesini etkilememesi için hava filtresi bulunmaktadır.
Fırın, buharla ısı ileten yağ veya elektrikle ısınabilir.

Domates Tohumu Sus304 GMP 480kg / H Kurutma Fırın Makinesi 3