• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

Gıda Maddesi Buharlı Isıtma 10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı YIBU
Sertifika CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model numarası JCT
Min sipariş miktarı 1 Takım
Fiyat USD 5500-65800 SET
Ambalaj bilgileri ahşap kasa
Teslim süresi 6 HAFTA
Ödeme koşulları L / C, T / T
Yetenek temini Ayda 20 set
Ürün ayrıntıları
Malzeme SUS316 / SUS304; Isıtma Kaynağı Buhar / elektrik /
güç Özelleştirilmiş Su buharlaşması 10-480kg / saat
Sıcaklık 100-500 ℃ belge FAT / IQ / OQ / PQ
özellik Yüksek verimli kurutma makinesi
Vurgulamak

gıda maddesi mantar kurutucu makinesi

,

10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi

,

Buharlı Isıtmalı Mantar Kurutucu Makinesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

JCT Özel Kurutma Fırını Makinesi (Sıcak hava kurutma fırını) (İlaç fırını) (Sıcak hava sirkülasyonlu fırın, Sıcak hava sirkülasyonlu kurutma makinesi)

♥ Kurutma makinesi Giriş:

Bu makine, düşük gürültülü anti-yüksek sıcaklık eksenel akış fanı ile yapılmıştır. ve otomatik kontrol sıcaklık sistemi.Tüm dolaşımKurutmanın ısı verimliliğini sağlamak için sistem tamamen kapalı makine geleneksel% 3 -% 7'den% 35 -% 45'e yükselir.En yüksek ısıverimlilik% 50'ye ulaşabilir.Bu, ülkemiz için çok fazla enerji tasarrufu sağlar veekonomik faydaları artırır.

Kurutma makinesi uygulaması:

Tarım ürünleri gibi pek çok malzemeyi kurutabilir.Gibiet, meyve ve sebzeler, çiçekler, otlar, çay, mantar, balık ve böcekler, tahıl tohumları, toz ve erişte.

Kurutma makinesi özellikleri:

1. Sıcak hava sirkülasyon sistemi, yüksek verimlilik, yiyecekleri kurutabilir tekdüze.

2. Sıcaklık kontrolü ve zamanlayıcı işlevi, sıcaklık ve zamanlayıcıyı ayarlayın uygun olarak.

3. 0 ~ 100 derece arasında ayarlanabilir sıcaklık.

4. Kolay kullanım ve temizleme, yüksek enerji verimliliği, gıda besin maddeleri korundu.

5. Hareketli tip kuru tabak, serbest sıralama kurutma gıda yüksekliği, kuru hava talebinin boyutu.

6. Kuru meyvelere, tıbbi malzemelere ve diğer gıda türlerine uygulayın.

7. Ev kullanımı ve ticari kullanım için uygundur.

Gıda Maddesi Buharlı Isıtma 10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi 0

Önsöz

Geleneksel hazneli kurutucuda hava buharı sadece hammadde yüzeyinden geçer.Dezavantajı, hammadde katsayısının sadece geleneksel seviye oda kurutucudaki olmasıdır.Dezavantajı ise ısı transfer katsayısının düşük olması, kuruma süresinin uzun olması ve yapısında kusurların olması, GMP gerekliliklerine uygun olamamasıdır.Eksikliğin üstesinden gelmek için, yabancı ileri teknolojiyi absorbe etme temelinde penetran hava akımı hazneli kurutucuyu tasarladık ve geliştirdik.Çalışma prensibi aşağıdaki şemada gösterilmiştir.

Gıda Maddesi Buharlı Isıtma 10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi 1

 

Prensip

Geleneksel yatay akışlı fırın kurutucusunda, hava akışı sadece malzemenin yüzeyinde akar ve düşük ısı transfer katsayısı, düşük ısı verimliliği ve uzun malzeme kuruma süresi dezavantajlarına sahiptir, bu nedenle GMP ilaç üretimini karşılayamazlar. standart.Dezavantajların üstesinden gelmek için firmamız, ileri teknolojiyi evde ve gemide absorbe ederek Özel Kurutma Fırını geliştirmektedir.
Makine, bir miktar temiz havayı düşük verimlilik, orta verimlilik ve yüksek verimlilikle filtrelemek için fan kullanır ve bu, arıtmanın lakh seviyesine ulaşmasını sağlar, daha sonra hava buhar ısı eşanjöründen geçer, böylece hava sıcaklığı belirli bir seviyeye yükselir. seviyesinde, ısıtılmış havanın filtrelenmesi ile arındırıldıktan sonra sol taraftaki şönt plakadan her kademeye akarak ısınan rüzgarın eşit olarak kurutulacak malzemeden geçmesini sağlar.Nemli hava, pişirme plakasının altındaki eğimli kanalın altından santrifüj fan ile dışarı pompalanır, daha sonra nemli havanın bir kısmı fırından dışarı atılır ve diğer kısım kurutma amacına ulaşmak için hala sirkülasyona ve ısıtmaya devam eder.

Gıda Maddesi Buharlı Isıtma 10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi 2

Özellik

Isıtılmış havanın her sirkülasyonu orta ve yüksek verimli filtrelerden geçerek, hava ile karışan malzemenin sirkülasyon ilerlemesinde modifikasyonunu engeller, ilaç kirliliğinin önüne geçer ve ilaç üretim standardına iyi uyum sağlar.
Özel Kurutma Fırını, yatay tipe göre daha büyük kurutma kabiliyetine sahiptir;malzeme kalınlığı yatay tipin 3 katından fazladır.
Özel Kurutma Fırını daha geniş alana ve daha yüksek verime sahip olup, kurutma kabiliyeti yatay tipe göre birkaç kat daha yüksektir, ayrıca maliyeti daha düşüktür.
Makine, her boyuttaki granül ve blok malzemenin kurutulmasında kullanılabilir.
Makinenin temizlenmesi, demonte edilmesi kolay portatif ve kolay temizlenebilir olması yanında düşük arıza oranı ile çalışmaktadır.
Hava girişinde ve çıkışında, malzemenin kirlenmemesi ve kalitesini etkilememesi için hava filtresi bulunmaktadır.
Fırın, buharla ısı ileten yağ veya elektrikle ısınabilir.

Gıda Maddesi Buharlı Isıtma 10kg / H Mantar Kurutucu Makinesi 3