• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
İlgili kişi : Jenny Wang
Telefon numarası : +86-13776887793
Naber : +8613776887793

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler )

Place of Origin CHINA
Marka adı XSG
Sertifika CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number YIBU
Minimum Order Quantity 1 set
Fiyat USD 32500-158000 SET
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 10weeks
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 20 SETS PER MONTH
Ürün ayrıntıları
Metal Malzeme SUS316/SUS304/ KARBON ÇELİK, VB Isıtma kaynağı Buhar / elektrik / doğal gaz / dizel / vb
Hava sıcaklığı 100-500 ℃ Kapasite 200-8000kg/saat
Su buharlaşması 10-2000kg/saat Güç özelleştirilmiş
Vurgulamak

sıcak hava kurutucu

,

döner tamburlu kurutucu

,

Döner Flaş Kurutma Makinesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

SUS304 CS Beyaz karbon siyahı ​ XSG Hızlı Kurutma Makinesi (Spin Flaş kurutucular) (Döner Flaş Kurutucu)( Flaş soğutucu)G Flaş Kurutma Makinesi (Spin Flaş kurutucular) (Döner Flaş Kurutucu)( Flaş soğutucu)

önsöz

Islak malzeme, onu bir kurutma kanalı yoluyla ileten bir ısıtılmış hava (veya gaz) akımına dağıtılır.Hava akımından gelen ısı kullanılarak malzeme taşınırken kurur.Ürün, siklonlar ve/veya torba filtreler kullanılarak ayrıştırılır.Tipik olarak, mevcut emisyon gereksinimlerini karşılamak için egzoz gazlarının son temizliği için siklonları yıkayıcılar veya torba filtreler takip eder.

Besleme sistemi

Besleme sistemi, sürekli kurutmadan önce bir karıştırıcı tarafından süreksiz bir ürün akışının tamponlandığı ve parçalandığı bir besleme teknesinden oluşur.Değişken hızlı bir besleme vidası (veya sıvı beslemesi durumunda pompa), ürünü kurutma odasına iletir.

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 0

Kurutma odası

Kurutma odasının konik tabanındaki rotor, ürün parçacıklarını, herhangi bir ıslak topakların hızla parçalandığı, kurutma açısından verimli bir sıcak hava akışı modelinde akışkanlaştırır.Sıcak hava, sıcaklık kontrollü bir hava ısıtıcısı ve hız kontrollü fan tarafından sağlanır ve türbülanslı, dönen bir hava akışı oluşturmak için kurutma odasına teğet olarak girer.

Havada taşınan ince parçacıklar, kurutma odasının tepesindeki bir sınıflandırıcıdan geçerken, daha büyük parçacıklar daha fazla kurutma ve toz haline getirme için hava akışında kalır.

Kurutma odası, yanıcı parçacıkların patlayıcı yanması durumunda basınç şokuna dayanacak şekilde sağlam bir şekilde tasarlanmıştır.Tüm rulmanlar toz ve ısıya karşı etkin bir şekilde korunur.

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 1

Torba filtresi

Kurutma odasından gelen toz torba filtrede toplanır, çıkış havası ise bir emiş fanı aracılığıyla sistemi en üstte bırakır.

Pnömatik soğutucular, kurutulmuş ürünün soğutulması ve taşınması için basit ve güvenilir bir yöntemdir.Birçok durumda ortam havası istenen soğutma görevini yerine getirecektir.Gerektiğinde, kontrollü nem ve sıcaklıkta şartlandırılmış hava ile daha yüksek soğutma kapasitesi ve daha iyi bir kontrol derecesi elde edilebilir.

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 2

Özellik :

1. Bu makine, girdap teknolojisini akışkanlık, fırlatma ve parçalama adım teknolojileri ile birleştirir.

2. Ekipman, kompakt ve küçük boyutlu, üretim verimliliği yüksek ve üretimde süreklidir."Küçük ekipmanların büyük üretimi gerçekleştirebileceğini" anladı.

3. Bu makinenin kurutma kapasitesi büyüktür ancak enerji tüketimi düşüktür.Isı verimliliği yüksektir.

4. Malzeme kalma süresi çok kısadır.Nihai ürünlerin kalitesi çok iyidir.Makine ısıya duyarlı malzemelerin kurutulması için kullanılabilir.

5. Negatif basınç veya mikro negatif basınç işlemi için, makine çevre kirliliğini ortadan kaldırmak için sızdırmazlığı ve verimliliği açısından iyidir.

6. Düşük enerji maliyetleri sağlayan yüksek kurutma verimliliği

7. Kısa işlem süresi ile sürekli işlem

8. Düşük operatör genel giderleri ve minimum bakım maliyetleri

9. Yüksek sıcaklıkta kurutma sağlayan kontrollü kalma süresi

10. cGMP uyumlu konfigürasyonlarda mevcuttur

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 3

SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 4

Prensip

  1. YIBU Spin Flash kurutucular, yapışkan ve yapışkan olmayan macunların ve filtre keklerinin yanı sıra yüksek viskoziteli sıvıların sürekli kurutulması için tasarlanmıştır.Bir YIBU Spin Flash tesisindeki ana bileşenler bir besleme sistemi, patentli kurutma odası ve bir torba filtredir.Dünyanın her yerindeki çeşitli endüstrilerdeki müşteriler tarafından büyük beğeni toplayan bu patentli süreç, püskürtmeli kurutmaya göre daha hızlı ve enerji açısından daha verimli bir alternatif sunar.Dünya çapında 150'den fazla YIBU Spin Flash kurutucu kurulumuyla YIBU DRYING, deneyim ve en son teknolojiyi müşterilerimiz için katma değerli çözümlerle birleştirir.Yükseltilmiş kurutma sıcaklıkları birçok ürünle kullanılabilir, çünkü yüzey neminin yanıp sönmesi kurutma gazını anında soğutur, bu da kalitesini bozabilecek ürün sıcaklığını önemli ölçüde artırmaz.
  2. Islak malzeme, onu bir kurutma kanalı yoluyla ileten bir ısıtılmış hava (veya gaz) akımına dağıtılır.Hava akımından gelen ısı kullanılarak malzeme taşınırken kurur.Ürün, siklonlar ve/veya torba filtreler kullanılarak ayrıştırılır.Tipik olarak, mevcut emisyon gereksinimlerini karşılamak için egzoz gazlarının son temizliği için siklonları yıkayıcılar veya torba filtreler takip eder.
  3. Besleme sistemi, sürekli kurutmadan önce bir karıştırıcı tarafından süreksiz bir ürün akışının tamponlandığı ve parçalandığı bir besleme teknesinden oluşur.Değişken hızlı bir besleme vidası (veya sıvı beslemesi durumunda pompa), ürünü kurutma odasına iletir.
  4. Kurutma odasının konik tabanındaki rotor, ürün parçacıklarını, herhangi bir ıslak topakların hızla parçalandığı, kurutma açısından verimli bir sıcak hava akışı modelinde akışkanlaştırır.Sıcak hava, sıcaklık kontrollü bir hava ısıtıcısı ve hız kontrollü fan tarafından sağlanır ve türbülanslı, dönen bir hava akışı oluşturmak için kurutma odasına teğet olarak girer.
  5. Havada taşınan ince parçacıklar, kurutma odasının tepesindeki bir sınıflandırıcıdan geçerken, daha büyük parçacıklar daha fazla kurutma ve toz haline getirme için hava akışında kalır.

Kurutma odası, yanıcı parçacıkların patlayıcı yanması durumunda basınç şokuna dayanacak şekilde sağlam bir şekilde tasarlanmıştır.Tüm rulmanlar toz ve ısıya karşı etkin bir şekilde korunur.

 

Şirket Bilgisi

Changzhou YIBU kurutma ekipmanları CO., Ltd, Çin'in ünlü ticari markası ile ödüllendirildi.Şirketimiz, Çin'de Çin'in ünlü ticari markası haline gelen ilk kurutma şirketi oldu.

Şimdiye kadar YIBU, 25 yaşında olan 250'den fazla kişiye sahiptir. Kurucu Bay Zha Guocai, otuz yılı aşkın bir süredir kurutma ekipmanı araştırma, üretim, üretim ve işine adamıştır, Çin Kurutma Ekipmanları Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir. Uzun süredir dernek. Şirket, bilim ve teknoloji yenilemesine çok önem veriyor.İlk veya daha sonra, Şanghay, Wuhan, Chongqing ve benzeri enstitülerle işbirliği yaptı ve Shenyang Chenmical Enstitüsü, Kimya Endüstrisi Bakanlığı, Qinghua Üniversitesi, Şanghay Ulaştırma Üniversitesi, Dalian Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği yaptı.Bu nedenle şirket her yıl piyasaya 3-5 yeni çeşit sunabilmektedir.1998 yılında, devletle ilgili departmanların onayı ile şirket, yeni süreç araştırabilen ve yeni teknoloji geliştirebilen ve ilaç, kimya ve gıda endüstrisi için yeni ürünler sağlayabilen Çin Kurutma ve Granülleme Araştırma Merkezi'ni kurdu.Müşterilerimiz için denemeler yapmak için laboratuvarımızda birçok test makinemiz var.

ABD, Hindistan, Rusya, Danimarka, Hollanda, Peru, Avustralya, Yeni Zelanda, Gana, Kıbrıs, Yunanistan, İran, Endonezya, Filipinler, Kore, Japonya, Tayvan, Hongkong ve benzeri ülkelere toplam 50'ye yakın ülkeye ekipman sattık ve gezegenin etrafındaki bölgeler;
SUS304 CS White carbon black ​ XSG Flash Drying Machine (Spin Flash dryers ) (Rotating flash Dryer)( Flash cooler ) 5

Üretim süreci

Tasarım → Hammadde denetimi →lazer kesme makinesi → Kaynak → Muayene → Parlatma → Muayene → Montaj → muayene → Paket → Teslimat

Tasarımdan montaja ve ardından üniteyi sevk etmeye kadar, her bir ünitenin mükemmel bir şekilde teslim edilebilmesi için çalışanlarımızdan kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol etmelerini istiyoruz.

 

2.png 3.png

 

(Parlatma)

4.png 2.jpg

 

(Deteching Enstrümanı)

.jpg BRUKER.jpg

 

Bizim avantajlarımız
1. Sizin için üstün kaliteli makine oluşturmak için yüksek kaliteli ithal alet ve işleme makineleri markaları kullanıyoruz;YIBU, satış sonrası hizmet konusunda kendinizi özgür hissetmenizi sağlar.
2. Yedek parçaları ömür boyu yedek parça maliyeti ile birlikte sağlıyoruz.

3. Makineyi müşteri isteğine göre yapabiliriz.

4. Makine için malzeme için, SUS304,316L, karbon çeliği ve diğerleri gibi seçim için birkaç çeşit hammaddeye sahibiz.

5. Makinenin ısıtma kaynağı için, müşteri sahasındaki mevcut tesise göre, buhar, elektrik, gaz ocağı vb.

6.Profesör Arun'u davet ettik ve işaret ettik.Uluslararası Kurutma Konferansı'nın ömür boyu başkanı ve YIBU makinesini dünya avantajı teknolojisi ile tutmak için teknik danışmanımız olarak Çin hükümetinin “Dostluk Ödülü” nü kazanan Mujumdar;

1.jpg

 

7. Ar-Ge ekibimiz var ve müşterinin ürün sürecini tasarlamasına yardımcı olabiliriz.

8. Motor için ABB, Siemens vb. Gibi daha fazla seçeneğimiz var.

9. Brülör için Usgas, Rellio veya diğer uluslararası marka seçeneklerimiz var.

11. Şaft için SKF, Japonya NSK rulmanlarını seçebiliriz.

12.Makinemiz patlamaya dayanıklı, tozsuz, susuz, sızdırmaz sirkülasyonlu olarak tasarlayabiliriz.

13. Garanti/garanti :1 yıl başarılı kurulum ve devreye alma gününden itibaren hesaplanır.

14.Paket: ahşap ambalaj.Özel fümigasyon içermeyen ahşap malzeme.Veya müşteri ihtiyacına göre.

15.Ürün özel özellikleri: A. Toz geçirmez, ısıya dayanıklı, yağa dayanıklı, patlamaya dayanıklı;

B.Yeşil, Çevre performansı;

 

Paketleme ve Nakliye

Ambalaj Boyutu: makineye bağlı olarak

Konteyner Yükü: 20OT ,20GP, 40OT,40GP ve 40FR

Dış Ambalaj: plastik film veya tahta sandık

IMG_7872.JPG

 

Müşteri sahasındaki ekipmana göz atın

IMG_2247.JPG psb.jpg

 

Müşteri sitesine yapılan ziyareti iptal edin

Müşteriye satılan makinenin müşteri sitesinde iyi çalışıp çalışmadığını öğrenmek için her yıl müşteri sitesini ziyaret edeceğiz.

hizmetlerimiz

hizmet öncesi
Yatırımlarından zengin ve cömert getiriler elde etmelerini sağlamak için iyi bir danışman ve müşteri yardımcısı olarak hareket edin.

1. Ürünü müşteriye ayrıntılı olarak tanıtın, müşterinin sorduğu soruyu dikkatlice cevaplayın;

2.Farklı sektörlerdeki kullanıcıların ihtiyaçlarına ve özel gereksinimlerine göre seçim planları yapmak;

Satış hizmeti

1. Teslimattan önce ürünü yüksek kalitede ve ön devreye alma ile sağlayın;

2. Zamanında teslimat;

3. Müşterinin gereksinimleri olarak tam bir belge seti sağlayın.

Satış sonrası servis

Müşterilerin endişelerini en aza indirmek için saygılı hizmetler sunun.

1. Müşterilerin ilk inşaat planına hazırlanmalarına yardımcı olun;

2. Ekipmanı kurun ve hata ayıklayın;

3. İlk hat operatörlerini eğitin;

4. Ekipmanı inceleyin; 5. Sorunları hızla gidermek için inisiyatif alın;

6. Teknik destek sağlayın;

7. Uzun vadeli ve dostane ilişkiler kurun.

Hizmet taahhüdü

1. Makinenin iyi çalıştığından emin olmak için müşterilere bir yıllık garanti verin;

2. Biz her zaman belirli bir yedek parça envanter seviyesini tutarız, bu da değiştirmelerin size zamanında gönderilebileceği anlamına gelir;

3. Her müşteriye tercihli bir teklif gönderin.

 

SSS

1. Bir üretici, ticaret şirketi veya üçüncü bir taraf mısınız?

Biz üreticiyiz ve 1970 yılında üretime başladık ve 1995'ten beri özel şirket hakkına sahibiz.

 

2. Fabrikanız nerede bulunuyor?

Firmamız Changzhou şehri, Jiansu eyaleti, Çin'de bulunmaktadır.Şanghay ve Nanjing'in ortasında.

 

3. Fabrikanıza nasıl gidebilirim?

Doğrudan shanghai pudong veya hong qiao uluslararası havaalanına uçabilir ve ardından yüksek hızlı tren veya otobüsü Changzhou istasyonuna götürebilir ve ardından sizi şirketimiz için changzhou istasyonundan alabiliriz.Firmamız changzhou istasyonundan yaklaşık 30 ~ 40 km uzaklıktadır.

Şimdi Çin'deyseniz, benniu havaalanına uçabilir veya doğrudan şehrimize tren veya otobüse binebilirsiniz.

Şirketimizi herhangi bir zamanda ziyaret etmenizi içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz

 

4. Mini siparişiniz nedir?

Mini siparişimiz tek settir.

 

5. YIBU sertifikası var mı?

Evet, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSHS18001:2004 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, ISO10012:2003 Muayene ölçüm ve Test sistemi Belgesi, CE, CE;SGS; TÜV;GOST;UL;GMP ayrıca 60 maddelik patentimiz var, CE;SGS;TÜV;GOST;UL;GMP

 

6. Elektronik sistemlerin herhangi bir standardı var mı?

EVET Elektronik sistemler ve güvenlikleri, 21 CFR Bölüm 11 ve GMP Ek 11'de belirtilen gereksinimlere uygun olmalıdır;Veriler uygun zaman aralıklarında toplanmalı ve sistemde çıktısı alınabilen/okunabilen sabit bir formatta saklanmalıdır;

Kullanıcının kişisel kodu ve şifresi girilerek tüm giriş ve çıkış değerlerine erişim sağlanmalıdır. Sistem üç seviyeli erişim (Yönetici-Süpervizör-Operatör) sağlamalıdır. Her seviye için erişim haklarının ayrıntılı bir açıklaması, ekipman fonksiyonel spesifikasyonuna (FS) dahil edilmelidir;